KRO BISTRO VINOHRADSKÁ

Kuře vám dává křídla

Po—So 11—15/16-22
14:30 poslední objednávky
Ne 11—18
17:30 poslední objednávky

Vinohradská 66, 130 00, Praha 3 <M> Jiřího z Poděbrad

+420 721 030 017 | info@krokitchen.cz
Bez rezervace / Walk-ins only


Úplně první KRO ever. Rotisserie inspirovaná nezaměnitelnou vůní grilovaných kuřat našeho dětství i nedělními obědy u babičky. Taky si tu hodně hrajeme se zeleninou a vlastním tempehem – vždyť farmářské trhy na Jiřáku, náš stálý zdroj kreativity a sezónních surovin, leží hned přes ulici. 


Taky jste tak milovali grilované kuřata ze stánku? Ta nezapomenutelná specifická vůně, promaštěný pytlík, marináda barvící prsty... V KRO na Vinohradské tuhle ikonu českých (nejen) devadesátek servírujeme ve verzi bez kompromisů, zato s maximem chuti: z kuřat z farmy Druhaz, den předem naložených v naší vlastní ultra-umami kořenící směsi z fermentované cibule, feferonek a bylinek, a pak pomalu pečených v rotisserii.

Používáme je v signature kombech, caesar salátu i do klasik jako kuře na paprice. A když to zrovna nevidíte na křidýlko ani stehýnko, dejte si u nás oblíbené pečené koleno, vege jídla nabitá pátou i všemi dalšími chutěmi, nebo sobotní specials.

Umíráte touhou po svém oblíbeném jídle z Vinohrad, ale máte čas nebo chuť jen na take-away? Žádný problém, většinu našich jídel vám rádi připravíme i do krabičky s sebou – stačí nám zavolat, zastavit se, nebo si objednat na Woltu. Malé upozornění: může se stát, že v restauraci máme opravdu plné ruce práce, takže plac i kuchyň jedou na maximum a nestíháme zvedat telefony. Rozvoz přes Wolt je také dostupný v závislosti na momentální kapacitě. Děkujeme za pochopení.

O NÁS

Norské pohostinství, zkušenosti z fine diningu i nostalgie po vůní grilovaného kuřete z dětství: objevte strukturu KRO DNA. 

PRÁCE V KRO

Chceš být součástí naší [krů]? Mrkni, koho aktuálně hledáme, nebo se nám ozvi se svou vlastní představou.