KRO BISTRO VINOHRADSKÁ

Kuře vám dává křídla

Po—So 11—15/16-22
14:30 poslední objednávky
Ne 11—18

Vinohradská 66, 130 00, Praha 3 <M> Jiřího z Poděbrad

+420 721 030 017 | info@krokitchen.cz
Bez rezervace / Walk-ins only


Úplně první KRO ever. Rotisserie inspirovaná nezaměnitelnou vůní grilovaných kuřat našeho dětství i nedělními obědy u babičky. Taky si tu hodně hrajeme se zeleninou a vlastním tempehem – vždyť farmářské trhy na Jiřáku, náš stálý zdroj kreativity a sezónních surovin, leží hned přes ulici. 


Taky jste tak milovali grilované kuřata ze stánku? Ta nezapomenutelná specifická vůně, promaštěný pytlík, marináda barvící prsty... V KRO na Vinohradské tuhle ikonu českých (nejen) devadesátek servírujeme ve verzi bez kompromisů, zato s maximem chuti: z kuřat z farmy Druhaz, den předem naložených v naší vlastní ultra-umami kořenící směsi z fermentované cibule, feferonek a bylinek, a pak pomalu pečených v rotisserii.

Používáme je v signature kombech, caesar salátu i do klasik jako kuře na paprice. A když to zrovna nevidíte na křidýlko ani stehýnko, dejte si u nás oblíbené pečené koleno, vege jídla nabitá pátou i všemi dalšími chutěmi, nebo sobotní specials.

Take-away a rozvoz: všechny pokrmy vám rádi připravíme i do krabičky s sebou, stačí zavolat, nebo se zastavit. Když stíháme, můžete si z Kro Vinohradská objednat i na Woltu (v závislosti na naší momentální kapacitě).

O NÁS

Norské pohostinství, zkušenosti z fine diningu i nostalgie po vůní grilovaného kuřete z dětství: objevte strukturu KRO DNA. 

PRÁCE V KRO

Chceš být součástí naší [krů]? Mrkni, koho aktuálně hledáme, nebo se nám ozvi se svou vlastní představou.