KRO VRŠOVICE

Bistro, KAVÁRNA, pekárna

KRO Vršovice Bistro & Bakery

NOVĚ OTEVŘENO

Po–Pá 8–19
So 9–19
(zkušební provoz)

Moskevská 30, Praha 10 | +420 601 030 043 | vrsovice@krokitchen.cz

Bez rezervace / Walk-ins only


KRO Vršovice na Moskevské se konečně otevřelo i vám! Ve vršovickém bistru a pekárně vám servírujeme všechno, co máte v KRO nejraději, a ještě něco navrch, od rána až do večera.


Espresso bar nabízí špičkovou kávu z Doubleshotu a dalších pražíren i naše vlastní pečivo a kváskový chleba, čerstvě upečené doslova za dveřmi v přilehlé pekárně. V kavárně můžete posnídat sladkou Dutch Baby palačinku s miso mascarpone a mandlemi, naši vlastní granolu, nebo třeba fazole s vajíčky, English muffin s domácím lančmítem nebo KRO Monsieur aka řádnou vršovickou variaci na tuhle francouzskou klasiku.

Od 11:00 dál servírujeme obědy vč. signature kuřecího vývaru a KRO komba s trhaným kuřecím a hnědým máslem, všemi milovaný hříšně dobrý smažák v housce nebo vegan-friendly tempeh. Pouze ve Vršovicích si dáte naši porchettu – šťavnatou, přes noc pomalu do zlatova pečenou vepřovou roládu, kterou podáváme ve svaté trojici s gravy z černého česneku, fenyklovým salátem a pečenými bramborami. Každý týden navíc připravujeme jeden masový a jeden vege speciál a polévku, od 11 až do vyprodání.

K tomu naturální vína, Vinohradská jedenáctka i vyladěné míchané drinky včetně signature Negroni. A samozřejmě "prodejní výstava" všech KRO delikates na doma, od kimči přes taveňák po slaný karamel.

O NÁS

Norské pohostinství, zkušenosti z fine diningu i nostalgie po vůní grilovaného kuřete z dětství: objevte strukturu KRO DNA. 

PRÁCE V KRO

Chceš být součástí naší [krů]? Mrkni, koho aktuálně hledáme, nebo se nám ozvi se svou vlastní představou.