KRO VRŠOVICE

Bistro, KAVÁRNA, pekárna

KRO Vršovice Bistro & Bakery


Po–Pá 8–22
So 9–22
Ne 9–15

V kavárně vás přivítáme po celý den, jen prosím počítejte, že kuchyň má 14:45–16 pauzu.

Moskevská 30, Praha 10 | +420 601 030 043 | vrsovice@krokitchen.cz


KRO Vršovice na Moskevské se konečně otevřelo i vám! Ve vršovickém bistru a pekárně vám servírujeme všechno, co máte v KRO nejraději, a ještě něco navrch, od rána až do večera.


Espresso bar nabízí špičkovou kávu z Doubleshotu a dalších pražíren i naše vlastní pečivo a kváskový chleba, čerstvě upečené doslova za dveřmi v přilehlé pekárně. V kavárně můžete posnídat naši vlastní granolu, chilli vejce s labnehem nebo KRO Monsieur aka řádnou vršovickou variaci na tuhle francouzskou klasiku.

Od 11:00 až do večera servírujeme signature kuřecího vývaru a KRO komba s trhaným kuřecím a hnědým máslem, všemi milovaný hříšně dobrý smažák v housce nebo vegan-friendly tempeh. Nebo si dejte naše slož-si-sám "tacos", pomalu pečené vepřové, které si můžete balit do našich bramborových placek nebo salátu a doplnit fermentovanou zeleninou a omáčkami do rolky přesně podle svého gusta.

K tomu naturální vína, Vinohradská jedenáctka i vyladěné míchané drinky včetně signature Negroni. A samozřejmě "prodejní výstava" všech KRO delikates na doma, od kimči přes taveňák po slaný karamel.

Umíráte touhou po svém oblíbeném jídle z Vršovic, ale máte čas nebo chuť jen na take-away? Žádný problém, většinu našich jídel vám rádi připravíme i do krabičky s sebou – stačí nám zavolat, zastavit se, nebo si objednat na Woltu. Malé upozornění: může se stát, že v bistru máme opravdu plné ruce práce, takže plac i kuchyň jedou na maximum a nestíháme zvedat telefony. Rozvoz přes Wolt je také dostupný v závislosti na momentální kapacitě. Děkujeme za pochopení.

REZERVUJTE SI U NÁS STŮL NA VEČEŘI

Vážení hosté, rezervovat lze stůl pouze uvnitř v restauraci, rezervace na zahrádku nejsou možné.

Rezervace pro 6 a více osob je třeba garantovat platební kartou a vratnou zálohou 300 Kč/osoba – storno podmínky najdete zde. Pro rezervace pro více než 8 osob nás prosíme kontaktujte na vrsovice@krokitchen.cz

Stávající rezervaci můžete upravit na tomto odkaze.

O NÁS

Norské pohostinství, zkušenosti z fine diningu i nostalgie po vůní grilovaného kuřete z dětství: objevte strukturu KRO DNA. 

PRÁCE V KRO

Chceš být součástí naší [krů]? Mrkni, koho aktuálně hledáme, nebo se nám ozvi se svou vlastní představou.