STORNO PODMÍNKY

SKUPINOVÉ REZERVACE: Svou závaznou rezervaci pro 6 a více osob můžete zrušit nejpozději 48 hodin předem prostřednictvím odkazu v potvrzovacím e-mailu nebo na podstránce daného podniku.

Zrušíte-li skupinovou rezervaci později než 48 hodin před jejím termínem, nebo se v čase rezervace nedostavíte do restaurace, je provozovatel restaurace oprávněn účtovat storno poplatek ve výši 300,- Kč za každou osobu, pro kterou byla rezervace provedena. Celková částka storno poplatku bude stržena z platební karty autorizované při provedení rezervace.

SPECIÁLNÍ AKCE A EVENTY: Zakoupená místa na speciální akce jako například degustace, silvestrovská večeře apod., které se platí předem v okamžiku rezervace, zrušit ani vrátit nelze. V souladu s ustanovením § 1837 písm. j) zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů nemá kupující právo od smlouvy uzavřené mezi kupujícím a pořadatelem akce odstoupit podle ustanovení § 1829 občanského zákoníku (odstoupení od smlouvy do 14 dnů bez udání důvodů), a to vzhledem k tomu, že se jedná o smlouvu o využití volného času nebo stravování a plnění je podnikatelem, tedy v tomto případě restaurací KRO Kitchen, poskytováno v určitém datu nebo období. Děkujeme za pochopení.

ZPĚT NA REZERVAci: vršovice / Karlín