KRO COFFEE VINOHRADSKÁ

Espresso bar, snídaně a jídlo po celý den

Po—Pá 8—19
So—Ne 9—17

Vinohradská 64, 130 00, Praha 3

+420 601 262 636 | info@krocoffee.cz

Bez rezervace / Walk-ins only


Náš espresso bar a pekařství na Jiřáku, kde kdykoli během dne zaženete malý i větší hlad. Kromě kávy z oblíbených pražíren jako Doubleshot tu po celý den dostanete křupavé pečivo z naší vlastní pekárny, sendviče a vychytané sladké i slané snídaně – to všechno s sebou i pro rychlé posezení na místě.

A jestli milujete vyhlášená kro komba, u nás v kavárně si je můžete dát, i když mají vedle v bistru zrovna plno nebo pauzu.


Menu i nápojový lístek Kro Coffee pravidelně obměňujeme podle sezóny a aktuální inspirace. Každá položka, kterou na nich najdete, stoprocentně odráží naši filosofii, že i každodenní casual jídlo má přinést člověku radost – tím, že je promyšlené co do chuti i textury, zdravé a připravené z pečlivě vybraných primárních surovin.

Proto používáme mléko od Davida Kolmana z Krasolesí nebo ovesné od Živiny, vajíčka od volně chovaných hnědých lohmanek Z_louky, sýry ze Skálovy mlékárny, párky od řezníka Jirky ze Střimelic, cidery a naturální víno, které naši kamarádi vypěstovali a vyrobili bez chemie, nebo naši vlastní kombuchu.

Proto si v naší velké pekárně a kuchyni ve Vršovicích vyrábíme sami nejen pečivo (z mouky mleté na kameni v Krišnově dvoře nebo vysočinském Pekárkově mlýně), ale i tempeh, omáčky, sirupy a další zásadní kořenící přísady; v kavárně je můžete ochutnat jako součást menu i pořídit domů.

Umíráte touhou po svém oblíbeném jídle z Vinohrad, ale máte čas nebo chuť jen na take-away? Žádný problém, naše pečivo, sendviče i většinu našich jídel vám rádi připravíme i do krabičky s sebou. Stačí nám zavolat, zastavit se, nebo si objednat na Woltu. Malé upozornění: může se stát, že v kavárně máme opravdu plné ruce práce, takže plac i kuchyň jedou na maximum a nestíháme zvedat telefony. Rozvoz přes Wolt je také dostupný v závislosti na momentální kapacitě. Děkujeme za pochopení.

O NÁS

Norské pohostinství, zkušenosti z fine diningu i nostalgie po vůní grilovaného kuřete z dětství: objevte strukturu KRO DNA. 

PRÁCE V KRO

Chceš být součástí naší [krů]? Mrkni, koho aktuálně hledáme, nebo se nám ozvi se svou vlastní představou.