Vyrobeno s láskou.
A vlastníma rukama

Součástí rodiny KRO je také pekárna ve Vršovicích. Tady pečeme náš celozrnný kváskový chléb, křupavé bagety a milk buns. K tomu sladké pečivo jako danish pastry, máslové croissanty, koláče a další speciality.

Kam pro naše pečivo?

Každý den čerstvé pečivo můžete koupit v kavárně na Vinohradské ulici. Vybrané druhy pečiva jsou pak k dostání také v bistru na Vinohradské a v karlínském KRO Bistro & Baru.

Dále se s naším pečivem můžete setkat v obchodech Gran Moravia, Coffee Source, Typhoon Roasters, Fajnšmekru a Kávotéce. A když si v Cafe Letka nebo v Kavárně co hledá jméno dáte obložený chléb, dostanete ten náš.

Chcete naše pečivo ve větším množství? Rádi napečeme! Napište nám a zbytek nechte na nás.

Přímo z pece na váš stůl

Pekárnu provozujeme s úctou k tradici a historii. Svými postupy se vracíme k tradičnímu pekařskému řemeslu. Používáme pouze kvalitní suroviny a celozrnnou mouku mletou na kamenném mlýně. Díky vytrvalé a každodenní péči o kvásek, vysoké hydrataci a dlouhé fermentaci je naše pečivo lépe stravitelné a vydrží déle čerstvé.

VelKROobchod

V KRO Bakery vznikají také naše chuťovky na doma jako kimchi, taveňák, čalamáda, party mix – směs oříšků, slaný karamel, tymiánový olej a spousta dalšího. Produkty na doma pravidelně obměňujeme a jejich řadu neustále rozšiřujeme. Přijďte se podívat do kavárny na Vinohradské, co je zrovna v nabídce.