KRO KARLÍN

Bistro & cocktail bar

KRO Karlín Bistro & Bar

Po—St 11—15 / 16—23
Čt—So  11—15 / 16—24

Sokolovská 79, Praha 8, Karlín <M> Křižíkova

+420 722 908 786 | info@krobistrobar.cz


V otevřené kuchyni bistra na Sokolovské naše karlínská krů připravuje naše signature kuřata, vyladěné zeleninové specials i hovězí v nejrůznějších kombinacích, zatímco vám barman naproti chystá negroni, highballs nebo jinou klasiku. Anebo jeden z našich ne- / nízkoalkoholických koktejlů, promyšlených a sladěných tak, že si chybějících voltů ani nevšimnete.


Karlínský barový lístek odráží KRO filosofii podobně jako ten jídelní – bavíme se vymýšlením twistů na oblíbené klasiky, hledáme nové možnosti ingrediencí (miso, máslo, koriandr…) i jejich přebytků (#zerowaste). Vycházíme z pečlivě vybraných základních surovin – řemeslných destilátů, domácích sirupů a limonád, naturálních vín i vlastnoručních garnishů od ochuceného prachu po domácí želé bonbony, často zužitkovávající suroviny z naší kuchyně.

Podobně jako se s plným nasazením věnujeme jídlům s masem i bez, i naše koktejly vznikají se stejným zaujetím bez ohledu na obsah alkoholu – to platí pro chuťové sladění i jednoduchou, ale promyšlenou prezentaci dotvářející drink zdánlivě drobnými detaily jako vzhled a tvar ledu.

O NÁS

Norské pohostinství, zkušenosti z fine diningu i nostalgie po vůní grilovaného kuřete z dětství: objevte strukturu KRO DNA. 

PRÁCE V KRO

Chceš být součástí naší [krů]? Mrkni, koho aktuálně hledáme, nebo se nám ozvi se svou vlastní představou.